Amnesia XXL Auto Dinafem

Amnesia XXL Auto powstała dokładnie z krzyżówki Original Amnesia oraz Original Amnesia Auto. Efekt tej krzyżówki to niezwykle szybka sativa. Od zera jest dojrzała już w okresie siedemdziesięciu pięciu dni do dziewięćdziesięciu dni. W ciągu tego czasu można uzyskać naprawdę niezwykle duże zbiory. Topy są pełne żywicy, ciężkie oraz bujne jak w indyjkach. Pojedyncze rośliny są rozmiarów normalnych. Są także mocne oraz strasznie łatwe w uprawianiu. Odmiana ta uwielbia rozsądną dawkę nawozów. Konkretne plony to własność charakterystyczna tej właśnie odmiany.

Jeżeli chodzi o zapach oraz o smak to ewidentnie wyczuć można nutkę cytrusową. Ponadto znacznie wyczuwana jest nutka dodatku kadzideł, sosny oraz Haze. A jakie są efekty? Jeżeli chodzi o efekty to są autentycznie długie, intensywne i tak naprawdę głównie psychiczne.

Mnóstwo osób nie ma świadomości, że nasiona konopi w Polsce są zgodne z prawem. Naturalnie mowa tutaj o kolekcjonerskiej stronie. Zdecydowanie więcej wskazówek o tym znajdziemy w sieci. Warto zapoznać się z obowiązującym prawem oraz z wieloma wersjami nasion marihuany w Polsce.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *