Automatyczna Bubble Gum od Female Seeds

W Stanach niezwykle popularnymi ziarnkami konopi są Bubble Gum. Zapewne każdy właśnie o tych ziarnach gdzieś już słyszał. Aktualnie producent Femele Seeds ma oferuje wersję tej jakże nadzwyczaj popularnej odmiany. Odmianą tą jest Auto Bubble. Odmiana ta charakteryzuje się wysoce szczególną trwałością. Dodatkowo rośliny te dojrzewają bardzo, ale to bardzo energicznie. Okazuje się, że wymagają jakieś osiem tygodni, aby dostarczyć porządne plony, które są przepełnione żywicznymi oraz słodkimi topami

Roślina sama w sobie jak na automat jest bardzo wysoka. Przeważnie nie ma także wielu rozwidleń. Topy są nadzwyczaj zbite a także są w pełni przykryte kryształkami żywicy. Świetną wiadomością jest to, że odmiana jest nietrudna w uprawie oraz nie wymagają w ogóle żadnej dbałości szczególnej. Jeżeli chodzi o zapach oraz o smak, to łatwo jest się domyśleć, że jest to zapach różowej gumy balonowej. Smak i zapach ten przywodzi radosne dzieciństwo i to u dowolnej z osób.

Jeśli chodzi o efekty, to można tutaj wyróżnić dość mocny oraz równocześnie przyjemny relaks, który jest połączony z spokojem psychicznym.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *