Female Seeds Auto Haze

Większość rozkwitających odmian automatycznie ma przewagę tak zwanych genów indica. Jest to niewątpliwie istota szybkości kwitnienia. Producent ziaren marihuany Female Seed ma swoim nabywcom niewątpliwie mnóstwo do zaoferowania. Świetnymi nasionami jest odmiana Auto Haze. W odmianie tej udało się ocalić uspokajające oraz energetyczne typowe działania dla sativy. Odmiany Haze są najczęściej trudne w normalnej hodowli. Jednak pocieszeniem jest to, że zakwitająca wersja automatycznie absolutnie nie sprawi żadnych problemów i to nikomu.

Już w czasie jedenastu tygodni umożliwi doprawdy plony solidne pełnych żywicznych oraz gęstych topów. Nawet najwięksi na świecie miłośnicy Haze chwalą samego producenta Female Seeds oraz niezaprzeczalnie odmianę Auto Haze.

A jak ze smakiem oraz z aromatem? Przystoi w zasadzie to określić pojedynczym sformułowaniem. Jest to albowiem wyraźna słodka mieszanina. Spokojne oraz energiczne rezultaty przypominają naprawdę najkorzystniejsze odmiany znanej wszystkim Sativa. Dodają prawdziwie solidnej euforii.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *