Auto NL

Skoro w Polsce magazynowanie ziaren konopimarihuany jest oczywiście legalne, to wiele osób ciekawi się właśnie tą dyscypliną i także sami chcą się przekonać o co w tym wszystkim chodzi oraz na czym to polega. Dowolna osoba, która w dziedzinie tej jest obyta doskonale wie, że Nothern Lights jest odmianą, która polepszana jest już od przeszło piętnastu lat. Właśnie Auto LN jest odmianą automatycznie kwitnącą, która jest uzyskiwana z dokładnego asortymentu właśnie najlepszych Nothern Lights oraz Ruderalis.

Roślina sama w sobie posiada niezwykle niedużo liści. Liście są jednak duże i ma oszronione żywicą topy. Dodatkowa informacja to fakt, że przynosi ona wspaniałe urodzaje tak zwaną techniką S.O.G. Wersja kwitnąca mimowolnie pozostawia naprawdę niepowtarzalny zapach oraz smak Nothern Lights

Coś więcej o smaku i aromacie? Nie potrzeba tu nic więcej mówić czy też pisać, ponieważ jest to autentyczny Nothern Lights. Każda zaciekawiona osoba, która myśli na serio o kolekcjonowaniu nasion to stanowczo odmiana ta powinna być dla nich numerem jeden. Niewątpliwie jest to świetny wybór.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *